Apie Mus

Apie Mus

ELEKTRO PRO

Visos mūsų paslaugos yra pagrįstos beveik 100% laimingų klientų nuomone. Mes remiamės naujausiomis technologijoms. Mūsų paslaugos visada atliekamos greitai, saugiai ir kokybiškai.

Visų suteiktų pažadų laikomės, kadangi taip galime tobulėti ir suteikti puikius rezultatus mūsų klientams. Nebus išpūstos kainos, o pagrystos daugelio metų patirtimi. Kainos ir darbų santykis prisitaikantis pagal kliento biudžetą!

KODĖL MES

Sąžininga kaina ir terminai

Visada pasirašome sutartis ir taip užtikriname, kad darbai bus atliekami laiku ir kaina bus mokama TIK tokia kaip yra nurodyta sutartyje. Taip pat VISIEMS DARBAMS nemokamai yra suteikiama garantija!

Esame jauni

Ir todėl mums nėra neįkandamų naujausių technologijų, apie kurias nebūtume girdėję.

Konsultacijos ir nenutrūkstamas bendravimas su Klientais

Visada iki galo išsiaiškiname Klientų norus, net ir esant detaliems projektams – bendraujame ir patariame ką galima padaryti geriau, nei yra suprojektuota.

Kyla daugiau klausimų ar neaiškumų?

SUSISIEKTI DABAR

KODĖL MES ELEKTROS DARBAMS

Aukštasis Universitetinis, esame elektros inžinieriai – prieš instaliuojant sistemas, kruoščiai apskaičiuojame visus įrangos parinkimo kriterijus, nes tik taip yra užtikrinamas nepertraukiamas elektrinių sistemų darbas, kad ir kokie būtų vartotojų poreikiai.

Mes atliekame visus elektros ir apsaugos sistemų darbus: visus su laidais ar belaidėmis sistemomis susijusius darbus galite patikėti mums.

Turime visus reikalingus atestatus ir pažymėjimus, kad galėtume vykdyti visus darbus, todėl Jums nereikės ieškoti dar vienų specialistų specifiniams dokumentams užpildyti ar vykdyti specifinius darbus.

Turite klausimų?

Nedvejodami kreipkitės į mus per Kontakų puslapį arba telefonu +37062301320, +37067332771